بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مرکزی فعالیت خود را در این استان در جهت اهداف کلی سازمان مذکور در اساسنامه تدوین شده بنیاد فرهنگی حضرت مهدی انجام می دهد.. قابل ذکر است این مجموعه هم اکنون در کمیته های مختلف فعالیت خود را شروع کرده و در حال فعالیت است... هم‌اکنون 510 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

اختتامیه جشنواره ملی مهدوی«صراط» در بخش هنر و رسانه در اراک برگزار شد

اختتامیه نخستین جشنواره ملی مهدوی صراط پنج شنبه 1397/12/09 در سالن اجتماعات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اراک برگزار شد. + اسامی برگزیدگان
مصطفی مشایخی در این مراسم ضمن تقدیر از هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره زبان هنر را بهترین زبان برای انتقال مفاهیم دانست و گفت: چه خوب است که هنرمندان در این عرصه حضور فعال داشته و مفاهیم مهدویت و انتظار را با همین زبان در جامعه تبیین کنند.

مدیرعامل بنیاد مهدویت استان مرکزی با اشاره به اینکه فراخوان نخستین جشنواره مهدوی صراط در چهار رشته موشن گرافیک، نقاشیخط، انیمیشن و طراحی پوستر از آبان ماه امسال به نقاط مختلف کشور ارسال شده افزود: 162 اثر از 16 استان کشور به دبیرخانه این جشنواره رسید.


وی با بیان اینکه از مجموع آثار رسیده به جشنواره 68 مورد مربوط به خواهران و 94 اثر نیز مربوط به برادران بوده است، ادامه داد: استان مرکزی نیز با 56 اثر بیشترین آثار این جشنواره را به خود اختصاص داده است.

این مقام مسئول اظهار کرد: آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره مورد بازبینی هیات داوران قرار گرفت و در نهایت 16 اثر توانستند رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دهند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی ادامه داد: علاوه بر آثار برگزیده این جشنواره 35 اثر نیز به نمایشگاه این جشنواره راه پیدا کردند.

برگزیدگان بخش موشن گرافی


رتبه اول: ابوالفضل محمدی از استان مرکزی
رتبه دوم: محمدهادی پاک نژاد از استان تهران
آثار شایسته تقدیر: محمدحسین اسلامی و ابوالفضل حاصلی هر 2 هنرمند از استان مرکزی


برگزیدگان بخش نقاشیخط


متأسفانه در بخش نقاشیخط نیز هیچ یک از آثار حائز رتبه برتر نشد.
رتبه دوم: هادی هنردوست از استان همدان
رتبه سوم: سیده مرجان میرخاتمی از استان تهران

برگزیدگان بخش پوستر


رتبه اول: مرتضی رحمتی از استان تهران،
رتبه دوم: محمد ربیعی از استان مرکزی
رتبه سوم: سید کمال بخشایش از استان چهارمحال‌و‌بختیاری ع
آثار شایشته تقدیر: علیرضا عزیزی بهروز از قم، حامد سعیدی و امیر حسین عبادیان دهکردی هر 2 هنرمند از استان مرکزی
آخرین ویرایش
در 1397/12/21 13:58

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
08632224423
پیامک
30001366